Protest w Warszawie 10.09.2021r.

Pracownicy!!!
Jak wiecie zmuszeni jesteśmy ponownie do skonsolidowania naszej grupy zawodowej, do głośnego i wspólnego działania, bo tylko to może przynieść spodziewane efekty, chociażby miało trwać to dłużej niż się tego spodziewamy. Nie wolno jednak pozostawać biernym, nie wolno w milczeniu godzić się na te działania!!
Jeśli na dziś jeszcze nie wiecie w czym rzecz, to w telegraficznym skrócie objaśniamy w punktach:
1. Nasze płace w ocenie rządu mają ZNOWU być zamrożone – co de facto oznacza, że nie tylko nie dostaniemy podwyżki inflacyjnej, ale inflacja (ceny w sklepach) spowodują obniżenie naszej pensji
2. Z kolei rząd prognozuje najniższą, należną każdemu kto podejmie jakiekolwiek zatrudnienie z jakimkolwiek wykształceniem (lub bez) w wysokości 3.000zł (już od stycznia) – ile macie więcej???
3. Rozporządzenie dotyczące wynagrodzeń zmieniono dwukrotnie, zawsze zwiększając jedynie widełki wynagrodzenia DLA NAJWYŻEJ ZARABIAJĄCYCH – reszta nadal ma tyrać na dyżurach i na co dzień za grosze, które macie
4. Od roku oszczędności dzielone są na nielicznych w postaci dodatków…zniknęły sprawiedliwie dzielone środki jako nagrody – teraz liczą się nieliczni „sami wiecie kto” – doświadczacie tego każdego dnia
5. Plany rządu idą dalej! Chcą żeby nasze pensje były zróżnicowane (mniejsza o kodeks pracy) i podwyżki oraz nagrody mają trafiać do „zasłużonych” – już wiecie kto będzie je dostawał??
SERIO JESZCZE SIĘ ZASTANAWIACIE CZY PROTESTOWAĆ CO ŚRODĘ??? SERIO ZASTANAWIACIE SIĘ CZY JECHAĆ DO WARSZAWY 10 WRZEŚNIA NA PROTEST???
Dobrze się zastanówcie, w jakim jesteśmy punkcie i przyłączcie się do akcji protestacyjnej!!! Pamiętajcie, że już raz udowodniliście, że sądy bez nas nie istnieją, a każdy z nas jest wystarczająco zmobbingowany, zestresowany i chory. Nie pozwólmy sami sobie na pomiatanie, na milczącą zgodę. Naszą siłą jest jedność!!! Jedność i siła w grupie!!!!
10 września 2021r!!!! Ruszamy na Warszawę!
W sprawie dołączenia kontaktujcie się z najbliższym Zarządem Ad Rem, ale jeśli nie wiecie gdzie uderzyć z info i zapytać, jak zawsze jesteśmy dostępni pod nr tel. 888 809 054, oraz 504 623 453.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cztery + dziesięć =