Oddziały Ad-Rem

Oddział Wrocław

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Wrocław,
Dariusz Piskorek

+48 888 809 054
d.piskorek@knszzadrem.pl

Oddział Bytom

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Bytom,
Małgorzata Morawiec

+48 604 993 162
m.morawiec@knszzadrem.pl

Oddział Jelenia Góra

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Jelenia Góra,
Danuta Hałas

+48 504 263 945
d.halas@knszzadrem.pl

Oddział Koszalin

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Koszalin,
Monika Kochanowska

+48 662 277 322
m.kochanowska@knszzadrem.pl

Oddział Kołobrzeg

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Kołobrzeg,
Danuta Żuchniewicz

+48 507 485 840
d.zuchniewicz@knszzadrem.pl

Oddział Pisz

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Pisz,
Dorota Fiertek

+48 695 902 152
d.fiertek@knszzadrem.pl

Oddział Stargard

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Stargard,
Paweł Kulok

+48 509 773 136
p.kulok@knszzadrem.pl

Oddział Brzeg

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Brzeg,
Ewa Olszewska

+48 511 013 294
e.olszewska@knszzadrem.pl

Oddział Gdańsk

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Gdańsk,
Dorota Wróbel

+48 697 088 665
d.wrobel@knszzadrem.pl

Oddział Gorzów Wielkopolski

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Gorzów Wielkopolski,
Luiza Mikołajczyk

+48 510 058 507
l.mikolajczyk@knszzadrem.pl

Oddział Toruń

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Toruń,
Sylwia Gorzycka

+48 665 161 020
s.gorzycka@knszzadrem.pl

Oddział Szczecin

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Szczecin,
Danuta Jędrowska

+48 530 795 354
d.jedrowska@knszzadrem.pl

Oddział Świdnica I

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Świdnica I,
Marcin Pernach

+48 607 189 804
m.pernach@knszzadrem.pl

Oddział Świdnica II

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Świdnica II,
Barbara Ciachowska

+48 698 623 176
b.ciachowska@knszzadrem.pl

Oddział Legnica

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Legnica,
Patrycja Rogus – Nowak

+48 502 289 768
p.rogusnowak@knszzadrem.pl

Oddział Ząbkowice Śląskie

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Ząbkowice Śląskie,
Mirosław Gulej

+48 882 215 577
m.gulej@knszzadrem.pl

Oddział Wałbrzych

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Wałbrzych,
Aneta Szewczak

+48 691 383 997
a.szewczak@knszzadrem.pl

Oddział Bydgoszcz

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Bydgoszcz,
Piotr Arsoba

+48 668 195 073
p.arsoba@knszzadrem.pl

Oddział Dzierżoniów

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Dzierżoniów,
Małgorzata Krzos

+48 796 729 650
m.krzos@knszzadrem.pl

Oddział Kartuzy

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Kartuzy,
Jolanta Głodowska

+48 667 244 507
j.glodowska@knszzadrem.pl

Oddział Gniezno

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Gniezno,
Żaneta Petrovic – Trzciańska

+48 663 235 472
z.petrovic@knszzadrem.pl

Oddział Gorlice

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Gorlice,
Piotr Kamiński

+48 600 587 914
p.kaminski@knszzadrem.pl

Oddział Szczecinecko-Białogardzki

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Szczecinecko-Białogardzki,
Anna Kasztelewicz – Frankiewicz

+48 660 597 786
a.kasztelewicz@knszzadrem.pl


Oddział Łomża

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Łomża I,
Adam Żukowski

+48 698 663 795
a.zukowski@knszzadrem.pl

Oddział Łomża

Przewodniczący MOZ KNSZZ „Ad Rem”, Oddział Łomża II,
Izabela Jurkowska

+48 514 294 726
i.jurkowska@knszzadrem.pl