Słowem wsparcia

Kochani,
bardzo się cieszymy, że nam ufacie, ale przede wszystkim, że wierzycie w siebie i potraficie podnieść dumnie głowę. My jesteśmy z wami i walczymy za was i za nas wszystkich jednocześnie. Nie jesteśmy gorsi tylko dlatego, że jesteśmy sekretarzami, starszymi sekretarzami czy inspektorami. Jesteśmy wartościowymi pracownikami, a nade wszystko ludźmi. Przykro mi to stwierdzać, ale w wymiarze sprawiedliwości wciąż pracują na wysokich stołkach ludzie, którym się wydaje inaczej i którzy nie nadają się na zarządzanie nawet chyba własną rodziną. Brak tu poszanowania człowieka i kultury osobistej, więc o czym my mówimy. Ale BUDZICIE SIĘ i to ważne, bo jesteśmy ludźmi!!!! Sądy powinny świecić przykładem przestrzegania prawa, a nie przykładem buty, chamstwa i nieuprzejmości. Uprzejmie was informujemy, że
Wygraliśmy już sprawę o:
1. uchylenie nagany
2. mobbing przeciwko Dyrektorowi (zakończony ugodą)
3. wyrok wobec dyrektora za naruszenie przepisów prawa pracy, z tytułu popełnienia wykroczenia – wyrok jeszcze nie jest prawomocny, oskarżycielem publicznym jest PIP, a oskarżycielem posiłkowym osobiście J. Przybylska.

Nie pozwolimy na łamanie praw pracowniczych, ani związkowych!!!!!
Jeśli trzeba iść do sądu to mamy w tym praktykę , wiedzę i doświadczenie. A prawo jest jedno wspólne i sprawiedliwe dla wszystkich!!!!!!!!!!!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziesięć + pięć =